User Tools

Site Tools


languages:odia_oriya

ଭେଗାନ୍ ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ |
ଭେଗାନ୍ ହେବାର ଅର୍ଥ କ’ଣ?
ଭେଜାନ୍ ହେବାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆମର ସମ୍ଭାବ୍ୟ ପରିମାଣରେ, ଆମେ କଦାପି ପଶୁମାନଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବୁ ନାହିଁ |
ଆମେ ସମର୍ଥନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ବିରୋଧ କରୁ ଯେଉଁଥିରେ ଅନାବଶ୍ୟକ କାରଣରୁ ପଶୁ ହତ୍ୟା କିମ୍ବା ଶୋଷଣ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ |


ଭେଜାନ୍ ଦର୍ଶନ ଏବଂ ରାଜନ political ତିକ ଧ୍ୟାନ।
ଶାକାହାରୀମାନେ ପ୍ରଜାତିବାଦ, ମତ୍ସ୍ୟଚାଷ, ଶିକାର, ଟ୍ରାପ୍ ଏବଂ ପଶୁ ଚାଷ, ବିଶେଷକରି କାରଖାନା ପଶୁ ଚାଷକୁ ବିରୋଧ କରନ୍ତି |
ପଶୁ ଅଧିକାର କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସତ୍ତ୍ animals େ ପଶୁମାନେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଲାଭ ପାଇଁ ମାନବଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଶୋଷିତ ହେଉଛନ୍ତି।
ଭେଗାନ୍ ପାର୍ଟି ପଶୁମାନଙ୍କୁ ଦାସତ୍ୱ ଏବଂ ମୃତ୍ୟୁରୁ ଜୀବନରୁ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି।

ଆମେ ସମସ୍ତ ଜୀବଜନ୍ତୁଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱାଧୀନତା ଉପରେ ବିଶ୍ believe ାସ କରୁ ଏବଂ ଭେଜାନିଜିମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ ଟଙ୍କା ପୁନ ir ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କରି ଆମର ପାର୍ଥକ୍ୟ କରିପାରିବା ଯାହା ଅନ୍ୟଥା ଏକ ପ୍ରାଣୀକୁ ଏକ ଭେଜାନ୍ ବିକଳ୍ପ ପାଇଁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ |

ଆମେ ଭେଗାନ୍ ପାର୍ଟି ସୃଷ୍ଟି କରିଛୁ ଯାହା ଦ୍ anyone ାରା ଯେକେହି ଭେଜାନିଜିମ୍ କୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ ଏବଂ ବିସ୍ତାର କରିପାରିବେ |
ଆପଣଙ୍କୁ ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ, କେବଳ ଏଡିଟ୍ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

ଏହି ସାଇଟରେ କରାଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ ସମ୍ପାଦନା ଅଜ୍ onymous ାତ ଅଟେ, ଦୟାକରି ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ ଯେ କେହି ପୃଷ୍ଠା HTML କୁ ସଂପାଦନ କରିପାରିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ନିଜସ୍ୱ ଟ୍ରାକର୍ କିମ୍ବା ଶୋଷଣକୁ କୋଡ୍ କରିପାରିବେ, ଯଦି ତୁମେ କ criminal ଣସି ଅପରାଧୀ ଖୋଜୁଛ ଦୟାକରି ଏହାକୁ ରିପୋର୍ଟ କର, ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ସଂପାଦନାକୁ ଆପଣଙ୍କର ଚାଳକନାମ ଦେଖାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛ ଦୟାକରି ଏକ ଖାତା ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

ଆପଣ ଅନନ୍ ପୃଷ୍ଠାଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରକାଶ କରିପାରିବେ କିମ୍ବା ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ସହିତ କିମ୍ବା ବିନା ଆନ୍ନ୍ ଏଡିଟ୍ କରିପାରିବେ, ଆମର ସିଷ୍ଟମ୍ ସମସ୍ତ ଏଡିଟ୍ ର IP କୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରେ ଏବଂ ନିୟମିତ ଭାବରେ ସେଗୁଡିକୁ ନଷ୍ଟ କରେ, ଆମେ ଅଣ ଭେଜାନ୍ ଜିନିଷକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରୁନାହୁଁ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ପୃଷ୍ଠା ଅନିୟମିତ ଭାବରେ ବିଲୋପ ହୋଇପାରେ କିମ୍ବା ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ।

ଏହି ପୃଷ୍ଠାଗୁଡ଼ିକରେ ଏପରି ଜିନିଷ ରହିପାରେ ଯାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହୋଇନାହିଁ, ଦୟାକରି ନିଜେ ଯେକ anything ଣସି ଜିନିଷକୁ ମଧ୍ୟମ କରିବାକୁ ମୁକ୍ତ ମନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ଶାକାହାରୀମାନେ ମାଂସ ଖାଆନ୍ତି ନାହିଁ, ପଶୁମାନଙ୍କର କ୍ଷୀର ପିଅନ୍ତି ନାହିଁ, ପଶୁମାନଙ୍କର ଅଣ୍ଡା ଖାଆନ୍ତି କିମ୍ବା ମହୁମାଛି ମହୁ ଖାଆନ୍ତି ନାହିଁ, ଶାକାହାରୀମାନେ ପ୍ରକୃତ ପଶୁ କିମ୍ବା ଚମଡ଼ା କିଣନ୍ତି ନାହିଁ |

ଭେଜାନିଜିମ୍ ହେଉଛି ପ୍ରାଣୀଜାତ ଦ୍ରବ୍ୟର ବ୍ୟବହାରରୁ ନିବୃତ୍ତ ହେବାର ଅଭ୍ୟାସ, ବିଶେଷତ diet ଖାଦ୍ୟରେ, ଏବଂ ଏକ ଜଡିତ ଦର୍ଶନ ଯାହା ପଶୁମାନଙ୍କର ପଦାର୍ଥ ସ୍ଥିତିକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରେ |
ଡାଏଟ୍ କିମ୍ବା ଦର୍ଶନକୁ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଭେଗାନ୍ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା |

languages/odia_oriya.txt · Last modified: 2021/03/21 22:16 (external edit)

- THE VEGAN PARTY -